Náramek Rudraksha ŽELVIČKA

Můžeme doručit do:
4.8.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 12020
369 Kč
Kategorie: Náramky

Náramek z ručně vyrobených korálků z ořechů stromu rudrakshi a korálků z velmi hezkého minerálu modré barvy, přírodního regalitu. S přívěskem s želvičkou.

RUDRAKSHA je plod posvátného stromu Elaeocarpus Granitus, rostoucího na úpatí Himalájí v Nepálu a Indii.  Plody jsou využívány v léčbě mnoha chorob v Ayurvédě – indické tradiční medicíně. Jejich název znamená ,,Oči nebo slzy boha Shivy, vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Po dokončení meditace začal nečekaně plakat slzy soucitu a v místě, kde slzy dopadly na zem začaly vyrůstat stromy. Jejich plody mají údajně přinášet zdraví, štěstí a harmonii a vedou svého nositele po pravé cestě za jeho účelem. 

Velikost náramku cca 18 cm vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru.

Průměr korálků: cca 0,8 cm. Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkovém sáčku z organzy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: