Možnosti dopravy a platby

PRO ČESKOU REPUBLIKU:

GLS balík do ruky: 99,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24 hodin od převzetí na Vámi zvolenou adresu nebo na Vámi zvolené výdejní místo, které naleznete na stránkách společnosti GLS. Zde také můžete svou zásilku sledovat nebo změnit čas a místo doručení. V den doručování balíku Vás bude řidič telefonicky kontaktovat. 

GLS doručení na výdejní místo: 59,- Kč.. Balík bude doručen přímo na výdejní místo, které si sami vyberete. Přepravce Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem.

Česká pošta balík do ruky: 129,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24-48 hodin od převzetí. Sledovat balík nebo změnit čas a místo doručení můžete prostřednictvím jejich stránek. Česká pošta Vás bude informovat o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště a výzvu s informacemi o vyzvednutí zanechá doručovatel ve Vaší poštovní schránce. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Česká pošta balík na poštu: 105,- Kč. Balík bude doručen přímo na pobočku České pošty, kterou si sami vyberete. Česká pošta Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na stránkách České pošty.

Česká pošta balík do Balíkovny: 59,- Kč. Balík bude doručen přímo na výdejní místo, které si sami vyberete. Česká pošta Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na stránkách České pošty.

Zásilkovna doručení na výdejní místo: 79,- Kč. Balík bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo. Zásilkovna Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách. Balík je většinou doručen do druhého dne.

Zásilkovna balík do ruky: 95,- Kč. Řidič doveze balíček k vám domů nebo na vámi zvolené místo. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách. Balík je většinou doručen do druhého dne.  

Dopravu účtujeme u objednávek v hodnotě do 1499,-

 

Možnosti platby pro ČR
a) GoPay– rychlá platba kartou- ZDARMA
b) GoPay – rychlá platba kartou prostřednictvím platební brány-ZDARMA
c) platba převodem na účet – klasická platba na náš účet č. 3410938329/0800. Údaje k platbě Vám budou zaslané v e-mailu potvrzujícím objednávku-ZDARMA
d) platba dobírkou – objednávku uhradíte při převzetí zásilky-30,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

 

PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU:

GLS balík do ruky: 4,65 EUR

GLS doručení na výdejní místo: 4,65 EUR

Zásilkovna duručení na výdejní místo: 4,25 EUR Balík bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo. Zásilkovna Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách.

Při objednávce si můžete vybrat z těchto způsobu úhrady:
a) GoPay– rychlá platba kartou- ZDARMA
b) GoPay – rychlá platba kartou prostřednictvím platební brány-ZDARMA
c) platba převodem na účet – klasická platba na náš účet. Údaje k platbě Vám budou zaslané v e-mailu potvrzujícím objednávku-ZDARMA
d) platba na dobírku-zaplatíte řidiči při převzetí zásilky- 1,49 EUR

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.