Možnosti dopravy a platby

Možnosti a ceny dopravy pro Českou republiku

Přepravní spol. DPD-cena 110,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24 hodin od převzetí na Vámi zvolenou adresu nebo na Vámi zvolené výdejní místo, které naleznete na stránkách společnosti Geis. Zde také můžete svou zásilku sledovat nebo změnit čas a místo doručení. V den doručování balíku Vás bude řidič telefonicky kontaktovat. 

Česká pošta balík do ruky-cena 129,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24-48 hodin od převzetí. Sledovat balík nebo změnit čas a místo doručení můžete prostřednictvím   jejich stránek. Česká pošta Vás bude informovat o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště a výzvu s informacemi o vyzvednutí zanechá doručovatel ve Vaší poštovní schránce. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Česká pošta balík na poštu-cena 105,- Kč. Balík bude doručen přímo na pobočku České pošty, kterou si sami vyberete. Česká pošta Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na stránkách České pošty.

Česká pošta- balík do Balíkovny-cena 59,- Kč. Balík bude doručen přímo na výdejní místo, které si sami vyberete. Česká pošta Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na stránkách České pošty.

Zásilkovna -výdejní místo-cena 79,- Kč. Balík bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo. Zásilkovna Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách. Balík je většinou doručen do druhého dne.

Zásilkovna -balík do ruky cena 95,- Kč. Řidič doveze balíček k vám domů nebo na vámi zvolené místo. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách. Balík je většinou doručen do druhého dne.

Dopravu účtujeme u objednávek v hodnotě do 1499,-

 

Možnosti platby pro ČR

Při objednávce si můžete vybrat z těchto způsobu úhrady:
a) GoPay– rychlá platba kartou- ZDARMA
b) GoPay – rychlá platba kartou prostřednictvím platební brány-ZDARMA
c) platba převodem na účet – klasická platba na náš účet č. 3410938329/0800. Údaje k platbě Vám budou zaslané v e-mailu potvrzujícím objednávku-ZDARMA
d) platba dobírkou – objednávku uhradíte při převzetí zásilky-30,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

 

 

Možné způsoby dopravy a platby pro Slovenskou republiku

DPD-cena 10,55 EUR

Best delivery-cena 5,99 EUR

Slovenská pošta-cena 5,99 EUR

Zásilkovna-cena 4,25 EUR Balík bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo. Zásilkovna Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách.

Při objednávce si můžete vybrat z těchto způsobu úhrady:
a) GoPay– rychlá platba kartou- ZDARMA
b) GoPay – rychlá platba kartou prostřednictvím platební brány-ZDARMA
c) platba převodem na účet – klasická platba na náš účet. Údaje k platbě Vám budou zaslané v e-mailu potvrzujícím objednávku-ZDARMA
d) platba na dobírku-zaplatíte řidiči při převzetí zásilky- 1,49 EUR

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.