Výměna a vrácení zboží

VÝMĚNA NEBO VRÁCENÍ 

Na výměnu či vrácení zboží máte 30 dní od jeho převzetí.
Prosíme nezapomeňte, že zboží musí být vráceno v původním obalu, nepoškozené a bez známek nošení či zkoušení.
 

Jak vrátit nevyhovující zboží?

1. Vyplňte vratkový formulář, který jsme vám přiložili do balíčku. Pokud jej nemáte, můžete si jej vytisknout zde: formular Odstoupení od smlouvy
2. Zboží pečlivě zabalte, vložte do krabice společně s vyplněným formulářem ho odešlete na adresu Jasný CZ s.r.o., Jana Žižky 674, 50401
    Nový Bydžov
3. O přijetí zboží Vás budeme informovat e-mailem a peníze Vám vrátíme do 5-ti pracovních dnů.

 

Co když se mi obuv líbí, ale potřebuji výměnu za jinou velikost?

Zboží,které chcete vrátit pečlivě zabalte a odešlete na adresu Jasný CZ, s.r.o., Jana Žižky 674, 504 01 Nový Bydžov společně s dokladem potvrzujícím nákup v našem obchodě. Nezapomeňte připsat za jakou velikost či barvu chcete zboží vyměnit. O přijetí balíčku Vás budeme informovat e-mailem ihned po obdržení zásilky a obratem provedeme požadovanou výměnu. Poštovné Vám již účtovat nebudeme.

Pokud nechcete riskovat, že se mezitím požadovaná velikost vyprodá, můžete nás o výměně informovat předem telefonicky na čísle +420722211625 nebo e-mailem na info@obuvjasny.cz a my Vám dáme zboží do rezervace.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení